Ляшко вже скористався законом про "партійну диктатуру"

Ляшко вже скористався законом про "партійну диктатуру"

956
Ukrinform
Центральна виборча комісія виключила 9 осіб з виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка кандидатів у народні депутати в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року.

Відповідне рішення члени ЦВК ухвалили на засіданні у середу, повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

«До комісії надійшли витяг із протоколу XII з'їзду Радикальної партії Олега Ляшка та рішення зазначеного з'їзду цієї партії про виключення кандидатів у народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Мисика А.І., Смолянчук Є.А., Ковтун В.М., Костирі І.О., Кучера В.Г., Шакуна С.В., Поліщука Н.М., Мурованого С.Г., Стасюка В.І. з виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка», - ідеться в повідомленні.

Як зазначили в ЦВК, за результатом розгляду вказаних документів Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка кандидатів у народні депутати України, включених до нього відповідно під №№ 27, 29, 34, 38, 39, 44, 61, 71, 72.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України», який надає дозвіл партіям виключати кандидатів у народні депутати з виборчого списку в багатомандатному окрузі після оголошення результатів виборів і до прийняття рішення Центральної виборчої комісії про визнання їх обраними. 27 лютого закон набув чинності. Дія закону також розповсюджується на виборчі списки партій-суб'єктів виборчого процесу на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>