Вибори у Кривому Розі: 4 кандидати у мери зійшли з "місцевої" дистанції

Вибори у Кривому Розі: 4 кандидати у мери зійшли з "місцевої" дистанції

1562
Ukrinform
Криворізька міська виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатами в депутати місцевих рад за партійними списками чотирьох кандидатів у мери міста.

Відповідне рішення було ухвалене 8 березня на черговому засіданні міськвиборчкому, повідомляє Радіо Свобода.

Зокрема, кандидат у мери від «Партії простих людей» Олег Косяк був позбавлений реєстрації кандидатом в депутати до міськради за списком партії «ВО Батьківщина», висуванець в мери від партії «Народний контроль» Ігор Левицький – реєстрації за списком «Сили людей», самовисуванка Інна Іванченко – реєстрації за списком «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Також була скасована реєстрація члена «ВО «Свобода» Олега Бойченка, який зараз балотується в мери шляхом самовисування, кандидатом у депутати Довгинціввської районного ради міста.

За даними з міської ТВК, рішення були ухвалені з огляду на заяви самих кандидатів та роз’яснювальний лист із Центрвиборчкому. У ньому зазначається, що за частиною 4 статті 35 закону України «Про місцеві вибори» особа, висунута кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости, не може одночасно бути висунута у будь-яких інших одномандатних, єдиних одномандатних виборчих округах з будь-яких місцевих виборів.

А згідно з частиною 5-ю тієї самої статті особа може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування.

Позачергові вибори міського голови Кривого Рогу відбудуться 27 березня, кандидатами у мери зареєстровано 15 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>