Порошенко про етапування Сенцова до Якутії: У Росії мало що змінилося з часів Шевченка

Порошенко про етапування Сенцова до Якутії: У Росії мало що змінилося з часів Шевченка

Укрінформ
У Росії мало що змінилося з часів Шевченка, коли людей засилали до Сибіру.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час вручення Національної премії України ім. Тараса  Шевченка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Боротьба за Незалежність все ще триває. Десятки, сотні українських патріотів сьогодні перебувають у полоні і неволі лише за те, що відстоюють територіальну цілісність української держави, борються за свободу України. Серед них і кінорежисер Олег Сенцов. На жаль, сьогодні я не можу вручити Олегові диплом Шевченківського лауреата", - сказав Порошенко.

Він зауважив, що сучасна Росія "переплюнула" Радянський Союз: "за Совєтів" людей в насильницький спосіб позбавляли радянського громадянства, тепер же навпаки - силоміць проголошують російськими громадянами.

"Та Олег Геннадійович був, є і буде громадянином України, причому великим громадянином. Зараз його етапують до Якутії... Як бачите, мало що там змінилося з часів Шевченка. Я переконаний, такий день обов'язково настане, коли Олег Сенцов повернеться з російської неволі", - наголосив Глава держави.

Він також запевнив, що робить усе можливе для звільнення українського режисера.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-