Адвокат не виключає, що Путін може "подарувати" Савченко Україні

Адвокат не виключає, що Путін може "подарувати" Савченко Україні

5106
Ukrinform
Після оголошення вироку українській громадянці, народному депутату Надії Савченко політичний процес її звільнення буде більш активнішим.

Про це заявив в ефірі Радіо Свобода один з адвокатів Савченко Ілля Новіков.

"Після вироку, після того як російські представники, зокрема Путін, втратять можливість говорити: "нехай суд розбереться", коли в них забракне цього аргументу, тиск західних партнерів збільшиться і це може позитивно вплинути на ситуацію. Бо і російська сторона вже розуміє, що вони не можуть тримати її ув’язненою до вічно, тому що вона насправді готова оголосити сухе голодування, а це означає, що вони просто втрать її, втратять її як цінний товар, як заручника", – сказав адвокат.

Він додав, що шанси на звільнення Надії Савченко доволі високі.

"Можливо, шляхом обміну, а, може, в якості подарунка, якщо цього попросить хтось із впливових західних лідерів", – зазначив Новіков.

Як відомо, сьогодні у суді в Донецьку Ростовської області Росії продовжаться, розпочаті напередодні дебати у справі Савченко. Очікується, що в четвер виступатиме сторона захисту і сама Надія, яка учора заявила, що оголосить сухе голодування, якщо суд відкладатиме оголошення вироку.

Сторона обвинувачення заявила, що вимагає для українки 23 роки ув’язнення.

Нагадаємо, в середині грудня минулого року російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року, і пообіцяла оголосити сухе голодування після вироку, вимагаючи звільнення.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи бойовиків і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

Фото: vk.com/live_ukr

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-