Під час анексії Криму Захід просив

Під час анексії Криму Захід просив "не провокувати росіян" - Чубаров

Укрінформ
Під час незаконної анексії АР Крим посли низки країн Заходу телефонували голові Меджлісу кримськотатарського народу із проханням не провокувати російських військових на більш активніші дії.

Про це у ефірі "Свободи слова" на ICTV заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я цілими днями був на зв’язку з відповідними послами європейських країн, США. І завжди було прохання: не дайте спровокувати російських військових на більш рішучі дії. Пройде якийсь час, ми обов’язково знайдемо рішення. Не дайте себе спровокувати - це був головний і єдиний месидж наших західних партнерів, зокрема, до мене", - сказав Чубаров.

Коментуючи оприлюднення стенограми засідання РНБО України по Криму, голова Меджлісу заявив, що в ній не було нічого такого, щоб його здивувало.

Чубаров також заявив, що стосовно підготовки до реалізації питання самовизначення кримськотатарського народу у складі Української держави, то її слід "поділити на 2 етапи".

"На першому етапі – внесення відповідних змін до 10 розділу Конституції України, який називається Автономна Республіка Крим, там треба визначити принципи, на яких буде відбудовуватися АР Крим. Це прийняття закону щодо статусу кримськотатарського народу. Моменти, пов’язані з власне реалізацією цих законів, то вони вже – з моменту деокупації", - зазначив він.

Нагадаємо: тиждень тому на засіданні Комітету з питань національної безпеки та оборони було оприлюднено стенограму засідання РНБО від 28 лютого 2014 року, на якому обговорювалися дії з відбиття російської агресії в Криму, зокрема було відкинуто пропозицію про введення режиму воєнного стану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-