Саакашвілі заради очищення взяв відпустку

Саакашвілі заради очищення взяв відпустку

1467
Ukrinform
Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі здійснює тур по обласних центрах України і бере участь в антикорупційних форумах "За очищення", перебуваючи у короткотерміновій відпустці.

Про це поінформувала кореспондента Укрінформу речниця голови облдержадміністрації Ірина Чиж.

"Міхеїл Саакашвілі здійснює поїздки по обласних центрах України під час короткотермінової відпустки - обов'язки голови ОДА тимчасово виконує перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Жмак. Згідно з відповідним розпорядженням, Саакашвілі перебуває у відпустці з 22 по 24 лютого", - уточнила вона.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи може бути продовжена відпустка голови ОДА, співрозмовниця агентства сказала: "Цілком можливо, але поки не маємо підстав стверджувати чи заперечувати".

Нагадаємо, після участі в антикорупційному форумі "За очищення" в чернівецькому палаці "Юність Буковини" Саакашвілі прибув до Івано-Франківська, де 23 лютого проводить зустрічі з представниками місцевого політикуму та мешканцями облцентру.

На сайті «Руху за очищення» оприлюднений графік проведення антикорупційних форумів в областях України. У планах Саакашвілі відвідати Луцьк, Рівне, Житомир, Тернопіль, Суми, Чернігів, Черкаси, Полтаву, Ужгород, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ, Сєверодонецьк та інші міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-