Єврокомісія взялась аналізувати українські "безвізові закони"

Єврокомісія взялась аналізувати українські "безвізові закони"

1409
Ukrinform
Європейська комісія взялася розглянути й проаналізувати ухвалені Верховною Радою "безвізові закони" в контексті грудневого звіту.

Про це заявила DW речниця Європейської служби зовнішньої дії Майя Косьянчич.

"Новоухвалені закони потрібно буде проаналізувати в контексті звіту (Єврокомісії від 18 грудня 2015 року - ред.) та в контексті наших рекомендацій", - сказала Косьянчич.

Вона також нагадала, що Єврокомісія, згідно з грудневим звітом, має у перші місяці 2016 року подати законодавчу пропозицію Раді ЄС та Європарламенту щодо скасування візового режиму для українців з біометричними паспортами.

Верховна Рада України 18 лютого ухвалила три закони, необхідні для встановлення безвізового режиму з Євросоюзом. Зокрема було прийнято зміни до закону про прокуратуру, зміни до законодавства щодо діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, а також закон про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо процедури арешту майна та спеціальної конфіскації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-