Сурков на Донбасі обговорював поновлення боїв - розвідка

Сурков на Донбасі обговорював поновлення боїв - розвідка

Укрінформ
Помічник президента РФ Владислав Сурков під час останнього візиту в лютому на окуповані території Донбасу обговорював, у тому числі, відновлення бойових дій проти України.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький під час брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Саме з візитами вищого державного керівництва РФ на територію окупованих районів пов'язується також і активізація бойових дій російських окупаційних військ. Як правило, в цей період посилюються обстріли, розвідувальна діяльність та інші види діяльності 1 та 2 армійських корпусів. Під час останнього візиту Суркова до окупованих територій  активно розглядалося і обговорювалося питання щодо відновлення бойових дій", - сказав Скібіцький.

За даними розвідки, основною метою таких дій російських окупаційних військ вважається вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Крім того, під час візиту активно обговорювалося питання щодо задіяння структур ФСБ Росії для дестабілізації ситуації на територіях України, насамперед, у Харківській та Запорізькій областях.

Скібіцький наголосив, що Росія активно підтримує та заохочує державні процеси у так званих ДНР та ЛНР, що, головним чином, стосується військової сфери, сфери безпеки, а також підготовки до проведення майбутніх "виборів" на окупованих територіях Донбасу.

"Свідченням цього є регулярні візити до так званих "донецької та луганської народних республік" безпосередніх керівників РФ. Наприклад, лише у лютому цього року двічі радник президента РФ Сурков перебував на окупованих територіях. Основна мета візитів - це доведення рішень Кремля щодо подальшого розвитку ситуації на сході України, інструкцій та вказівок до подальших дій на цих територіях", - заявив представник військової розвідки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-