Порошенко посилив соцзахист сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності

Порошенко посилив соцзахист сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності

759
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності, прийнятий Верховною Радою 2 лютого 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент України підписав Закон України №967-VIII "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності", - йдеться у повідомленні.

Закон спрямований на соціальну підтримку членів сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичної операції, забезпеченні її проведення, в тому числі волонтерів та добровольців, та під час участі у Революції Гідності.

Законом надається право відповідним категоріям осіб на пільги, зокрема щодо безоплатного одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів, 50-відсоткова знижка плати за користуванням житлом (квартплата) в межах передбачених законодавством норм, незалежно від сукупного доходу сім’ї.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-