У Мінінфраструктури пояснили: над Кримом літають лише

У Мінінфраструктури пояснили: над Кримом літають лише "качки"

1764
Укрінформ
Повітряний простір над АР Крим та територіальними водами залишається закритим для польотів повітряних суден. Повідомлення деяких ЗМІ про те, що будуть відновлені польоти над Кримом, є неправдивими.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"У висновку EASA (Європейського агентства з авіаційної безпеки  - ред.) йдеться виключно про маршрути у повітряному просторі над Чорним морем, які не зачіпають територію Автономної республіки Крим. Повітряний простір над АРК та територіальними водами залишається закритим для польотів повітряних суден. Повідомлення деяких ЗМІ про те, що будуть відновлені польоти над Кримом, є помилковими", - наголосили у відомстві.

Мінінфраструктури також роз'яснює, що EASA рекомендувало до використання два повітряні маршрути над Чорним морем, запропоновані Україною в комплексі заходів з відновлення використання повітряних трас у цій зоні.

Таким чином, було підтверджено готовність українського провайдера аеронавігаційного обслуговування гарантувати належний рівень безпеки повітряного руху в міжнародному повітряному просторі, відповідальність за який покладено на Україну.

Згідно з розповсюдженим EASA офіційним Safety Information Bulletin, два маршрути - L851 та M856, - що проходять через повітряний простір над західною частиною Чорного моря, є придатними для планування польотів усіма авіакомпаніями. Цей висновок грунтується на даних проведеного Украерорухом постімплементаційного моніторингу, який свідчить про те, що заходи, вжиті для мінімізації потенційних ризиків, є ефективними. За час здійснення моніторингу не було виявлено жодного випадку, який становив би загрозу безпеці польотів.

Зазначається, що використання рекомендованих EASA маршрутів над Чорним морем дозволить авіакомпаніям скоротити свої витрати та сприятиме розвантаженню повітряних маршрутів у районах польотної інформації суміжних держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-