Абромавичус не прийшов в Антикорупційний комітет

Абромавичус не прийшов в Антикорупційний комітет

1778
Ukrinform
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус відмовився прийти на засідання Комітету ВР з питань запобігання протидії корупції, бо не вірить у ефективність боротьби з корупцією в Україні.

Про це на початку засідання комітету заявив голова комітету Єгор Соболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми запрошували Айвараса Абромавичуса офіційним листом. Я написав йому кілька смс. Ідея була в тому, щоб він розповів не тільки про Кононенка, а й про всіх людей, яких він бачив, які намагаються «доїти» державу. Він відповів, що, оскільки він не бачить жодного випадку притягнення до відповідальності корупціонерів в Україні, він у це не вірить»,- сказав Соболєв.

Голова комітету додав, що це його право, оскільки «ми не правоохоронний орган, і він не зобов'язаний нам давати свідчення».

Водночас Соболєв повідомив журналістам, що вчора члени антикорупційного комітету в закритому режимі зустрічалися з директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником і обговорювали розслідування резонансних справ.

«Ми побачили, що в НАБУ є всі можливості, і всі відкриті провадження вже розслідуються для того, щоб розібратися і в цій історії», - зазначив Соболєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>