Українські військові отримали ще п'ять "Фурій"

Українські військові отримали ще п'ять "Фурій"

1340
Ukrinform
Протягом минулого тижня до Збройних Сил України надійшло п'ять безпілотних авіаційних комплексів "Фурія".

Про це заявила на прес-конференції у Києві речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір, повідомляє сайт МОУ.

"Міністерство оборони України продовжує роботу із забезпечення військ сучасним озброєнням і військовою технікою. Минулого тижня до Збройних Сил України надійшло п'ять безпілотних авіаційних комплексів "Фурія", - сказала вона.

Комплекс "Фурія" дозволяє ефективно вести повітряну розвідку на відстані до 30 кілометрів. При виробництві планера використовувалися матеріали зі склотканини, вуглеводної тканини, а також карбон.

На безпілотнику встановлений електричний силовий агрегат, що забезпечує високу надійність у польоті. Живлення апарату здійснюється за допомогою двох батарей, які залежно від погодних умов дозволяють йому перебувати у повітрі до двох годин.

Крейсерська швидкість становить 65 км/год, максимальна - до 130 км/год. Дальність польоту - близько 50 кілометрів від моменту вильоту до повернення. Планер оснащений денною та нічною оптичною системою спостережень.

"Під час випробувань безпілотник виконав завдання з виявлення об'єкта на максимальній дальності від пункту управління, маючи стійке управління і передаючи якісне зображення на станцію прийому. До речі, назву літальному апарату дали військовослужбовці, які використовували його в районі проведення антитерористичної операції", - додала Кушнір.

У перспективі компанія-розробник "Атлон Авіа" планує дообладнати "Фурію" системою автоматичного злету та автоматичною системою цілевказання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-