Майданівці звернуться до Порошенка через фільм

Майданівці звернуться до Порошенка через фільм "Україна - маски революції"

Укрінформ
ГО "Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО" готує звернення до Президента після після виходу на французькому телканалі Canal+ пропагандистського фільму "Україна - маски революції".

Про це на прес-конференції за участі представників громадськості, добровольчих батальйонів та учасників Революції Гідності повідомив голова правління організації Олексій Копишинський.

"Французький Canal+ показав фільм Поля Морейри "Україна - маски революції", який спричинив велику дискусію серед французьких експертів та української громади. Ми наголошуємо, що режисер у своїй т. зв. документальній стрічці продемонстрував спотворене уявлення конфлікту в Україні 2013-2014 років. Ми шоковані через безсоромне перекручування фактів та використання автором маніпулятивних та пропагандистських інструментів інформаційної війни Кремля проти України", - підкреслив Копишинський.

Він додав, що режисер висвітлює в якості головних сил Революції гідності "Правий сектор", "Азов" та "Свободу", проте він забув про мільйони звичайних українців, які на той момент не були в жодних організаціях, а за покликом душі вийшли на Майдан відстоювати національні інтереси.

Копишинський також зазначив, що активісти готують звернення до Президента, відповідних міністерств щодо необхідності налагодження інформаційного простору з Європою, створення відповідного медійного продукту для просування позитивного іміджу України, об'єктивної інформації щодо подій у ній.

За словами телеведучого Петра Маги, має бути звернення до Canal+ з проханням показати фільм, який містить іншу, правдиву сторону подій на Майдані.

"У нас є хроніка цього всього. Можна сформувати чітку годинну програму, яка показала б зовсім іншу Україну, правдиві події на Майдані, в Одесі, на Сході", - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-