Україна бере €400 мільйонів кредиту на модернізацію ЖКГ

Україна бере €400 мільйонів кредиту на модернізацію ЖКГ

Укрінформ
Народні депутати ухвалили закон про ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, який передбачає надання 400 мільйонів євро для модернізації ЖКГ.

За відповідне рішення проголосував 261 народний обранець, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначається у пояснювальній записці до ухваленого Закону, 23 липня минулого року підписано Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України») з метою сприяння залученню коштів у регіони України для модернізації житлово-комунального господарства.

За даними авторів Закону, угодою передбачено залучення кредиту Європейського інвестбанку в обсязі 400 млн євро.

Кінцевими бенефіціарами кредиту можуть бути центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства (включаючи підприємства, державна чи комунальна частка в яких більша 50 відсотків).

Загальний період погашення позики становить від 15 до 30 років, у тому числі враховуючи пільговий період (для різних набувачів кредиту різний термін пільгового періоду).

"Реалізація Проекту сприятиме містам-учасникам у підвищенні якості і надійності послуг шляхом забезпечення фінансування та впровадження низки інституційних покращень за різними напрямами, а саме:  теплопостачання, водопостачання, водовідведення, енергоефективність будівель, зовнішнє освітлення населених пунктів, поводження з побутовими відходами", - підкреслили автори Закону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-