Луценко про зміну уряду: Ми готові працювати з Яценюком

Луценко про зміну уряду: Ми готові працювати з Яценюком

2599
Ukrinform
Фракція БПП готова працювати із прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком задля політичної стабільності в країні.

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив голова фракції Юрій Луценко, коментуючи можливу зміну складу уряду, повідомляє прес-служба БПП.

Він не виключив консультації фракцій коаліції з прем’єром за закритими дверима. "Я впевнений, що якщо Арсеній Яценюк зможе домовитися про нову команду професіоналів, яких будуть підтримувати фракції коаліції, то ми отримаємо новий уряд на чолі з Яценюком і ефективну більшість, що прийматиме необхідні закони. Якщо почнуться битви партійних амбіцій або ультиматуми персональних питань, нічого не вийде", – наголосив Луценко.

У той же час, говорячи про можливу підтримку Яценюка на посаді прем’єра, голова фракції БПП наголосив, що інакше це означає перевибори до Верховної Ради і "щонайменше чотири місяці безвідповідальної балаканини дев’ятого валу популізму і заблокований парламент".

"Ми потратимо мільярд державних коштів, втратимо чотири місяці політичного часу для того, щоб провести у парламент таких самих депутатів. Необхідно залишити політичну стабільність задля залучення інвестицій і розвитку української економіки. Задля цього ми готові працювати з Арсенієм Яценюком, аби він хотів працювати з нами", – зазначив Луценко.

Він також повідомив, що фракція БПП готова запропонувати нового міністра транспорту, інших кандидатів на міністерські посади, але погодиться і "з більш професійними кандидатами від інших фракцій коаліції". "Йдеться не про партійний інтерес, йдеться про існування Кабінету міністрів як колегіального органу реформ", – зазначив нардеп.

За його словами, проблемою нинішнього уряду є той факт, що він є урядом одинаків, розумних, грамотних, професійних, але Кабмін не відбувся як колектив. "Необхідно зробити такий колектив однодумців, який займатиметься конкретними реформами", – впевнений політик.

Говорячи про запланований на 16 лютого звіт уряду, голова фракції БПП зауважив, що тиждень перед звітом у парламенті буде присвячений тісному спілкуванню Прем’єр-міністра із фракціями коаліції. Міністри також мають, за його словами, прозвітувати у профільних комітетах. Окрім того, за 15 днів до звіту уряду народні депутати мають отримати інформаційні матеріали про діяльність Кабміну за минулий рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-