Гройсман про приватизацію: треба відірвати від корита тих, хто там годується десятиріччями

Гройсман про приватизацію: треба відірвати від корита тих, хто там годується десятиріччями

1559
Укрінформ
В Україні потрібно провести відкриту, публічну приватизацію державних підприємств для відродження національної економіки.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в інтерв'ю телеканалу "Рада".

Процес приватизації має бути абсолютно публічним та відкритим і відбуватися цивілізовано, під контролем авторитетних міжнародних організацій та антикорупційних органів, підкреслив голова парламенту.

"Дуже важливо від цього "корита" - державних монополій, державних підприємств – відірвати всіх, хто там десятиріччями перебуває", - заявив він.

Керівник Верховної Ради зауважив, що критики публічної приватизації, напевно, не зацікавлені у цьому, бо самі мають відношення до державних підприємств.

Він також зазначив, що державні підприємства не лише породжують корупцію, а й потребують значних коштів з Державного бюджету на їх утримання. Публічна приватизація державних підприємств сприятиме відродженню національної економіки, наголосив Гройсман.

Очільник Верховної Ради також навів успішні приклади Польщі та Чехії, що одразу після здобуття незалежності провели публічну приватизацію та реформу з децентралізації влади.

"Ми за 24 роки незалежності ні того, ні іншого не зробили, - зазначив Гройсман. - Сотні тисяч підприємств були розпродані за копійки. Цього не можна допустити", - підкреслив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-