Санкції проти чиновників Януковича дійсні до 6 березня - ГПУ

Санкції проти чиновників Януковича дійсні до 6 березня - ГПУ

Укрінформ
Санкції Євросоюзу проти колишніх поплічників Януковича чинні і діятимуть до 6 березня 2016 року.

До того ж, на рішення Суду ЄС про зняття санкцій, про що було оголошено 28 січня, протягом 2 місяців може бути внесена апеляція, заявив заступник генпрокурора Віталій Касько в інтерв'ю газеті "День".

"Рішенням Суду загальної юрисдикції Європейського Союзу скасовано обмежувальні заходи, які діяли у період з 6 березня 2014 року по 5 березня 2015 року, щодо п’яти колишніх українських високопосадовців, а саме Миколи та Олексія Азарових, Сергія Арбузова, Сергія Клюєва та Едуарда Ставицького. Водночас санкції, застосовані Радою ЄС 5 березня 2015 року, наразі є чинними і предметом даного рішення Європейського суду не були", - наголосив він.

Активи, заблоковані європейською стороною на підставі рішення Ради ЄС від 5 березня 2015 року, додав Касько надалі залишаються під адміністративним арештом: "Строк дії обмежувальних заходів - до 6 березня 2016 року. Більше того, на сьогоднішнє рішення Суду стороною ЄС може бути внесена апеляція протягом 2 місяців з дати оголошення".

Він також зауважив, що "справа Бойка" та всіх інших колишніх високопосадовців як були, так і залишаються в ГСУ ГПУ, де відбувається розслідування. Тому що, згідно з ухваленим законом, всі провадження, які були відкриті слідчими прокуратури до 20 листопада 2015 року, вони ведуть і надалі в межах двох років.

Як повідомляв Укрінформ, 28 сячня у Люксембурзі Суд Європейського Союзу скасував рішення Ради ЄС про запровадження персональних санкцій проти п’яти колишніх українських високопосадовців режиму Януковича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-