Суд над Савченко: сьогодні допитують секретного свідка

Суд над Савченко: сьогодні допитують секретного свідка

931
Ukrinform
У Донецькому міськсуді на засіданні у справі народного депутата України Надії Савченко триває допит важливого засекреченого свідка захисту, спеціаліста з мобільного зв'язку.

Про це повідомив у своєму Twitter адвокат Микола Полозов.

«Триває допит свідка захисту В. Свідок просить долучити листа ТОВ «Астеліт» про організацію доступу до обладнання (мобільного зв'язку - ред.). Суд відмовився долучити листа свідка», - пише Полозов.

Свідок В. засекречений, оскільки його родичі мешкають у Луганську, і він побоюється за їх безпеку. Трансляція для журналістів - з відео, але знімати заборонено. На засіданні в середу, використовуючи дані по телефонах Савченко з його розрахунками, цей свідок показав її алібі і довів некомпетентність, недобросовісність експерта обвинувачення з цього питання Помазана.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено термін її утримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>