Українські депутати бойкотували форум “Європа-Україна” у Лодзі через проросійських провокаторів

Українські депутати бойкотували форум “Європа-Україна” у Лодзі через проросійських провокаторів

Укрінформ
Депутати Верховної Ради України Єгор Соболєв і Тетяна Чорновол бойкотували в неділю участь в одній із дискусійних панелей у зв’язку з участю персони нон-грата в Україні, депутата Європарламенту Януша Корвіна-Мікке.

Про це власному кореспондентові Укрінформу в Польщі розповіла заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

“Частина наших парламенарів залишила цей захід, оскільки на них були відомі провокатори, зокрема персона нон-грата в Україні Корвін-Мікке”,- заявила Сироїд.

За її словами, вона також бойкотувала б форум, якби неділя не була останнім днем її візиту до Польщі.

“Якби я не їхала сьогодні, оскільки це завершення мого візиту, то я також залишила б форум у знак протесту”,- зазначила заступник голови ВРУ.

Вона зауважила, що в неї немає претензій до проросійських провокаторів, оскільки їхня позиція є чіткою і зрозумілою, але є - до організаторів форуму.

“На форум запрошені провокатори: їх тут є ціла низка, фактично в кожній панелі є хтось із них. Мені видається безсенсовною зустріч, тому що ми всі знаємо позицію Росії, але яким чином вона може допомогти в цьому діалозі (Європа-Україна – авт.)? Якщо вона не може допомогти в цьому діалозі, то навіщо їх сюди кликати: щоб все перетворювалося в деструктив і балаган?” - зауважила Сироїд.

Вона поставила риторичне питання організаторам: вони справді роблять майданчик для пошуку консенсусу, чи заради його знецінення?

Зауважимо, що Корвін-Мікке взяв участь в неділю в одній з дискусійних панелей форуму “Європа-Україна”. Натомість в іншій панелі, в якій брала участь Сироїд, взяв участь завідувач кафедри по зв’язках з громадськістю МДІМО Валерій Соловей. За словами Сироїд, вона не знала, що з нею дискутуватиме ця людина, оскільки до останнього моменту у дискусії планувався зовсім інший учасник. Під час свого виступу Соловей наполягав, що Україна не має концепції, що робити з Донбасом, а блокадою Криму Київ “карає” місцеве населення півострова за те, що воно проголосувало за приєднання до РФ.

Сироїд висловила протест проти виступу представника Росії і вийшла із зали ще до офіційного завершення дискусії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-