США проведуть тренінги для НАБУ і Антикорупційної прокуратури – Холодницький

США проведуть тренінги для НАБУ і Антикорупційної прокуратури – Холодницький

2153
Ukrinform
Сполучені Штати висловили готовність провести серію тренінгів для детективів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури, починаючи з наступного місяця.

Про це зазначив у четвер ввечері в Вашингтоні керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми бачимо у американських колег щире бажання допомогти нам, надати технічну підтримку, у тому числі, провести в майбутньому тренінги і для детективів НАБУ, і для прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - зауважив Холодницький за результатами зустрічей у Міністерстві юстиції США, Державному департаменті, представниками ФБР.

"Перший такий навчальний візит для прокурорів антикорупційної прокуратури відбудеться в лютому", - уточнив він.

Як зазначив Холодницький, українську сторону під час зустрічей крім нього представляли також директор НАБУ Артем Ситник і заступник Генпрокурора України Давід Сакварелідзе.

"Розглядалися питання, власне, антикорупційної політики – боротьби з корупцією в Україні та використання тих можливостей, які мають наші американські колеги для того, щоб досягти реальних результатів", - прокоментував Холодницький зміст двосторонніх обговорень.

Він підкреслив, що зустрічі "були спрямовані на поглиблення співпраці".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-