Радбези України й Туреччини обговорили деокупацію Криму

Радбези України й Туреччини обговорили деокупацію Криму

1910
Ukrinform
Поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розбудові україно-турецького стратегічного партнерства.

Про це сказав секретар РНБОУ Олександр Турчинов під час зустрічі з Генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу, повідомляє прес-служба Турчинова.

"Розвиток двосторонніх відносин та співпраці між нашими державами має набути нової якості", - зазначив Турчинов, додавши, що поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розбудові україно-турецького стратегічного партнерства.

За словами генерального секретаря РНБ Туреччини, "наші держави повинні відігравати провідну роль у створенні ефективної системи регіональної безпеки".   

"Для нас важливим є поєднання потенціалів наших країн, що, своєю чергою, може дати дуже ефективну синергію", - сказав Хаджимуфтюоглу.

Турчинов зауважив, що Україна та Туреччина мають унікальну історичну можливість об'єднати політико-дипломатичні, військово-технічні та економічні ресурси з метою ефективної і скоординованої протидії руйнації балансу сил в Чорноморському регіоні. Принциповим етапом на цьому шляху, на думку Секретаря РНБО України, є демілітаризація та деокупація Криму.

Також, під час зустрічі обговорювались питання співпраці між нашими країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною. Загалом, йшлося про координацію роботи силових органів і про консолідацію зусиль у боротьбі із міжнародними тероризмом, оргзлочинністю і нелегальною міграцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-