Клімкін закликав ПАРЄ продовжити тиск на Москву

Клімкін закликав ПАРЄ продовжити тиск на Москву

1485
Ukrinform
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав ПАРЄ продовжити міжнародно-правовий тиск на РФ з метою повернення її до виконання своїх зобов'язань.

Про це йшлося під час зустрічі глави МЗС з доповідачем Комітету з політичних питань та демократії Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті, повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

"Клімкін закликав Парламентську асамблею Ради Європи продовжити міжнародно-правовий тиск на РФ з метою повернення Росії до виконання своїх зобов'язань у рамках міжнародних організацій, зокрема РЄ, та двосторонніх договорів", - зазначається в повідомленні.

Міністр поінформував Ніколетті про розвиток останніх подій на Донбасі, про кроки української сторони, спрямовані на виконання Мінських домовленостей. Було також обговорено ситуацію з порушеннями прав людини на території окупованої АР Крим та незаконним утриманням Росією українських громадян, в тому числі й члена ПАРЄ Надії Савченко.

Сторони також обговорили процес проведення реформ в Україні, спрямованих на подальшу розбудову демократичного суспільства. Було відзначено суттєвий внесок Ради Європи у процес реформування нашої держави відповідно до найкращого європейського досвіду.

Фото: mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-