Російський депутат назвав Кадирова

Російський депутат назвав Кадирова "ганьбою Росії"

Укрінформ
Депутат міськради з Красноярська Костянтин Сенченко назвав голову Чечні Рамзана Кадирова "ганьбою Росії".

Про це політик написав у Фейсбук у відповідь на заяви Кадирова, який назвав представників позасистемної опозиції "ворогами народу" і зрадниками.

"Рамзан, ти ганьба Росії. Ти дискредитував все, що можна. Ти дискредитував звання Академіка, оскільки маючи 3 класи освіти, носиш звання, яке носили кращі уми Росії. Ти поставив себе в один ряд з Ломоносовим, Менделєєвим, Ландау та іншими великими. У мене 3 вищі освіти, і ці дипломи дісталися мені з великими труднощами і мені соромно коли у нас такі Академіки", - пише Сенченко і додає «ти дискредитував звання Героя Росії».

Сенченко пояснив, що слова Кадирова стосуються саме його, бо він зараз займається політикою та не перебуває в жодній системній партії.

"Я пам'ятаю ті часи коли ми тут в Красноярську збирали допомогу нашим хлопцям, які їхали воювати в Чечню. Ти тоді бігав по горах і вбивав наших хлопців. Вони тепер лежать у землі, а ти герой Росії", - пише депутат міськради Красноярська.

Нарешті, завершує він, Кадиров дискредитував і посаду глави регіону, коли став відбирати у бюджетників частину зарплати і переводити ці гроші в приватний фонд.

«Так, що йди ти подалі академік і герой і не заважай нормальним, чесним, працьовитим людям облаштовувати свою улюблену Росію», - резюмує Костянтин Сенченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-