Гройсман анонсував запуск елементів електронного парламенту

Гройсман анонсував запуск елементів електронного парламенту

Укрінформ
У січні завершується робота над запуском нових елементів електронного парламенту.

Про це на своїй сторінці в Facebooк написав спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

"У січні ми завершуємо роботу над запуском ряду нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді, над якими ми почали працювати в 2015 році. Впровадження технологій електронного урядування, на мій погляд, - одна з найважливіших складових реформування системи управління в державі. Хотів би зазначити, що органи місцевого самоврядування тут поки випереджають центральні органи влади. Зараз багато з того, що ми почали впроваджувати у Вінниці ще кілька років тому, я разом з моїми колегами намагаюся впроваджувати і на загальноукраїнському рівні", - написав Гройсман.

Він зазначив, що за підсумками щорічного моніторингу впровадження електронного управління, яке проводиться неурядовими організаціями серед українських міст, Вінниця в 2015 році продовжує залишатися одним з лідерів з розвитку електронного управління.

"У 2008 році ми створили перший в Україні прозорий офіс (раніше ніж у Грузії). Сьогодні у Вінниці працюють електронні звернення через карту міста, електронні консультації та запис на прийом у центри надання адмінпослуг, персональний кабінет жителя, електронний запис у дитячий садок, відкритий бюджет, сервіс визначення маршруту громадського транспорту, "калькулятор субсидій", он-лайн чат з диспетчерами міського call-центру "Цілодобова варта" та інші", - підкреслив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-