Муфтіят Криму просить не йти в батальйон Іслямова

Муфтіят Криму просить не йти в батальйон Іслямова

3689
Ukrinform
Духовне управління мусульман Криму закликало кримських татар не залишати анексований півострів і не брати участі в військових формуваннях в Україні.

Про це йдеться на сайті Духовного управління мусульман Криму й Севастополя, що розташоване у Сімферополі.

"Не обманюватися гарними гаслами, закликами й обіцянками; не піддаватися на погрози й шантаж із боку окремих представників нашого народу, які перебувають далеко за межами рідної землі; зберігати розсудливість, терпіння і єдність; дотримуватися принципу взаємоповаги й добросусідства з усіма жителями Криму, не піддаючись на провокативні заклики ззовні, від кого б вони не надходили", - закликає Муфтіят у Криму.

Релігійні служителі-мусульмани просять не зважати на "спроби деяких осіб, які здійснюють свою діяльність на території України, підняти кримськотатарський народ на якусь "боротьбу".

"Зокрема, це проявляється у вигляді закликів піднятися й вийти на вулиці для боротьби з чинною владою, покинути свою батьківщину й вступати в лави військових формувань у Херсоні", - уточнює Муфтіят.

Кримських татар просять за жодних умов не залишати землю предків і не брати участі військових формуваннях.

Нагадаємо, ініціатор "громадської блокади Криму" Ленур Іслямов заявив про створення кримськотатарського добровольчого батальйону, який носитиме ім'я Номана Челебіджихана.

Цю ідею підтримав глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-