Шокін призначив антикорупційного прокурора

Шокін призначив антикорупційного прокурора

Документ
Укрінформ
Глава ГПУ Віктор Шокін призначив антикорупційним прокурором Назара Холодницького.

Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

"У понеділок, 30 листопада 2015 року, генеральний прокурор України Віктор Шокін розглянув рекомендації конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі щодо призначення на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури кандидатів Максима Грищука та Назара Холодницького", - йдеться у повідомленні.

 Генпрокурор вивчив дані щодо тестування на знання законодавчої бази та загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особовими справами та провів особисті співбесіди з кожним із них.

"Шокін своїм наказом призначив на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, конкурсна комісія обрала Максима Грищука та Назара Холодницького як фінальних претендентів на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Відповідне рішення було ухвалене голосуванням членів комісії на засіданні у п'ятницю, 27 листопада. Зокрема, за Грищука віддали голоси 9 членів комісії, за Холодницького - 7.

До останнього етапу допустили 15 осіб, з яких комісія визначила 10 кандидатів, які могли б претендувати на керівні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Відповідно до закону "Про прокуратуру", керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з числа відібраних конкурсною комісією претендентів мав обрати генпрокурор.

22 вересня глава ГПУ Віктор Шокін своїм наказом утворив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Передбачається, що цей орган буде здійснювати нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, яке здійснюється Національним антикорупційним бюро України.

Крім того САП буде підтримувати державне обвинувачення у відповідних провадженнях та представляти інтереси громадянина або держави в суді у випадках, передбачених законом і пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями.

Раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що САП має запрацювати з 1 грудня.

Довідка. Назар Холодницький народився у 1985 році у Львові. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр права. Старший радник юстиції, кандидат юридичних наук.

У 2006 році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури Київської області на посадах помічника, старшого помічника та старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району.

З березня по грудень 2014 р. обіймав посаду старшого помічника першого заступника генерального прокурора України.

З 22 грудня 2014 року - перший заступник прокурора в прокуратурі Автономної Республіки Крим, яку після окупації Російською Федерацією передислоковано до міста Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-