Генштаб: Порушники повітряного простору будуть знищені

Генштаб: Порушники повітряного простору будуть знищені

Ексклюзив
Укрінформ
Сили та підрозділи військ Протиповітряної оборони України перебувають у постійній бойовій готовності та у разі порушення повітряного простору реагуватимуть адекватно: будь-яка ціль, що не реагуватиме - буде знищена.

Про це кореспондентові Укрінформу в ексклюзивному коментарі повідомив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Визначені підрозділи військ Протиповітряної оборони знаходяться постійно на бойовому чергуванні. У разі порушення повітряного простору, вони будуть діяти адекватно. Якщо є ціль, яка не реагує, вона має бути знищена", - заявив речник.

Селезньов зазначив, що існують визначені процедури перетину кордону, впізнавання "свій-чужий", реагування на порушення кордону у повітрі - згідно з ними і діють війська ППО України. При цьому, реакція буде на порушення кордону однаковою незалежно від того, хто порушив повітряний простір країни.

Речник Генштабу також вказав на той факт, що весь час конфлікту на сході не було зафіксовано порушення повітряного простору з боку ЗС РФ.

Наразі в Генштабі також вносять деякі коректування у програму бойової підготовки військ з огляду на аналіз участі ВКС РФ у повітряній операції у Сирії.

"Крім того, 2016 рік для ЗСУ визначений як рік вдосконалення бойових можливостей підрозділів Повітряних сил та ППО", - додав Селезньов.

Як повідомляло агентство, сьогодні секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи збиття турецькими військово-повітряними силами (ВПС) російського бомбардувальника, який порушив повітряний простір країни, заявив, що українські військові "повинні діяти аналогічно, захищаючи нашу країну від агресії з повітря".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-