Вибори більш ніж на 80 одеських ділянках сфальшовані - Саакашвілі

Вибори більш ніж на 80 одеських ділянках сфальшовані - Саакашвілі

Укрінформ
Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що при підрахунку голосів виборців щонайменше на 80 дільницях відбулися фальсифікації.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що при підрахунку голосів виборців щонайменше на 80 дільницях відбулися фальсифікації, тому результати голосування за кандидатів у мери Одеси можуть бути спотворені.

Про це Саакашвілі заявив на брифінгу, який присвятив викриттю фактів фальсифікацій виборів в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас (на руках - ред.) 80 протоколів, і в кожному з них вносились правки на користь одного з кандидатів - чинного мера. Ось це факти, як проводились вибори в Одесі. Я хочу сказати, що в 2004 році в Україні була революція. Бо в 2004 році вибори в Україні Янукович проводив один в один за цією технологією. Ось точно в такій же формі, з такими ж відсотками Янукович виправляв і фальсифікував на свою користь результати президентських виборів. Я був учасником революції, люди протестували проти цього", - зазначив Саакашвілі.

Голова ОДА продемонстрував копії протоколів з виправленими цифрами, які надали йому спостерігачі. І наголосив, що не допустить повторення в Одесі сценарію виборів-2004, коли шляхом маніпуляцій у народу вкрали перемогу.

Керівник ОДА також назвав, кого підозрює у фальсифікаціях на виборах в Одесі.

"Два суб'єкти займалися, в основному, фальсифікаціями на виборах. Це якийсь Бриндак (секретар міськради - ред.), який при Януковичі два роки виконував обов'язки мера і зараз заправляє ЖЕКами і всім іншим. Він прямо давав інструкції. А також усім відомий кримінальний авторитет Ангерт. Той Ангерт, який тероризував всю Одесу в 90-х роках. Він прилетів вісім днів тому до Одеси на приватному літаку з Лондона, щоб залагодити питання виборів", - сказав Саакашвілі.

Однак які б маніпуляції і фальсифікації не здійснювалися, наголосив голова ОДА, "ми повинні все поміняти і в Одесі, і в країні... Я розраховую на правильну реакцію і судової системи, і людей, які ухвалюють рішення, починаючи від Президента. Я знаю, що в країні достатньо здорових і патріотичних сил, і порядних людей", - наголосив Саакашвілі.

"Я готовий співпрацювати з будь-яким мером, але до до виборів його не має бути претензій", - підсумував голова ОДА.

Тим часом юристи виборчого штабу кандидата в мери Олександра Боровика подали позов до суду стосовно виявлених порушень і фальсифікацій.

Представники позивача стверджують, що у день голосування зафіксовано "каруселі", винесення печаток з дільниць, зміну числа голосів у протоколах, підкуп виборців і видворення спостерігачів з приміщень дільниць. І вважають, що на виборах мера зафіксовано стільки порушень, що вони здатні істотно вплинути на результати виборів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-