Українсько-німецький економічний форум

Українсько-німецький економічний форум

Онлайн
3266
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у Берліні, де відкрився Українсько-німецький економічний форум.

У рамках візиту відбудуться переговори українського Прем’єра з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

У центрі уваги керівників обох урядів перебуватиме увесь комплекс питань двостороннього співробітництва - процес мирного врегулювання, зміцнення економічної взаємодії, підтримка ходу економічних реформ і внутрішніх перетворень у нашій державі, безпекова співпраця.

Участь в Українсько-німецькому економічний форумі візьмуть понад шістсот представників українського бізнесу та провідних німецьких компаній, що зацікавлені у започаткуванні, розширенні та розвитку співпраці з Україною.

Продовжуючи серію світових заходів для відкриття інвестиційного потенціалу України, Берлінський форум стане масштабним міжнародним зібранням для інформування іноземних партнерів про хід реформ у нашій країні, досягнуті результати та перспективи подальшого залучення капіталу в розбудову національної економіки. Першою закордонною подією такого спрямування став ініційований урядом України успішний бізнес-форум у Вашингтоні у липні цього року.

Передбачається, що в Берліні будуть підписані важливі документи.

Під час свого робочого візиту Яценюк проведе низку зустрічей із провідними представниками німецького бізнесу, а також авторитетними представниками аналітичних центрів, політологічних та експертних середовищ.

За трансляцією форуму можна спостерігати онлайн на офіційному каналі Кабміну України:

Канал 1

Канал 2

12.00- 13.00 (за київським часом) – Урочисте відкриття форуму. Виступатиме Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель та  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. У дискусійній панелі також беруть участь  президент Асоціації німецьких торгово-промислових палат і промисловості Ерік Швейцар та голова Німецької асоціації східноєвропейського економічного співробітництва Екхард Кордес. 

14.10 -14.40 (за київським часом) – спільна прес-конференція Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та канцлера ФРН Ангели Меркель.

Програмою бізнес-форуму передбачено участь багатьох представників уряду України і Німеччини у дискусійних панелях . 

13.00 – 14.30 (за київським часом) Дискусійна панель «Німецько-українські бізнес-відносини: потенціал, реформи, проблеми» за участю міністра фінансів України Наталії Яресько, міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. З німецької сторони учать у дискусії візьмуть Штефен, держсекретар Федерального міністерства фінансів; Уве Бекмайєр, парламентський статс-секретар Федерального міністерства економіки та енергетики; Маркус Eдерер, держсекретар Федерального міністерства закордонних справ.

15.30 – 17.00 ( за київським часом)

Дискусійна панель «Промисловість та енергетика» за участю віце-прем’єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ Геннадія Зубка та інших представників уряду і  бізнесу.

(перший канал трансляції)

 Дискусійна панель «Транспорт і Логістика» за участю міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, державного секретаря Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Райнера Бомби та інших представників влади і бізнесу. 

(другий канал трансляції

17.00-17.30 (за київським часом) спільний брифінг українських  урядовців.

17.30-18.00 (за київським часом)

Дискусійна панель «Сільське господарство і харчова промисловість» за участю, зокрема міністра аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, парламентського статс-секретаря Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Петра Блесера. 

(перший канал трансляції)

Дискусійна панель «Базові знання та новітні високі технології в економіці» за участю міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Aбромавичуса, заступника керівника Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа та представників економічного сектору. 

(другий канал трансляції


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-