Наливайченко: Росіяни приїжджали до Києва зі снайперськими гвинтівками

Наливайченко: Росіяни приїжджали до Києва зі снайперськими гвинтівками

Укрінформ
Екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що співробітники російських спецслужб у супроводі помічника президента РФ Владислава Суркова приїжджали під час Революції гідності до Києва, маючи при собі снайперські гвинтівки типу Beretta.

Усе це та інші докази були передані в листах за його підписом в ГПУ.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сурков, помічник президента РФ, у супроводі групи генералів ФСБ, у супроводі  інших співробітників російських спецслужб прибули до України в аеропорт "Бориспіль". Вони мали з собою, і це чітко задокументовано і передано також в Генеральну прокуратуру, снайперські гвинтівки типу Beretta в окремих кейсах, захованих і підготовлених до використання", - заявив Наливайченко.

Екс-голова зазначив, «що задокументовано посекундно і похвилинно», як ці люди на чолі з Сурковим поїхали на об'єкт СБУ і "що насправді витворяли в змові із злочинним режимом Януковича, один з генералів якого заарештований і сидить біля Пукача".

За його словами, всі ці докази були в одному з листів, переданих за його підписом в ГПУ ще в травні. Він також назвав номери листів: "7 і 8 травня 2015 року, тобто цього року, листа за номерами...7 травня лист під № 464 особисто Генеральному прокурору України, підпис стоїть вашого співбесідника, мій. 8 травня - лист під № 468, мій особистий підпис також".

Екс-голова СБУ також повідомив про існування третього листа від СБУ в ГПУ. "Я ще один лист назву. Можливо, і його нарешті знайдуть. 27 січня цього року під № 445 передана була і доказова база. За рахунок українського бюджету приймалися ці представники ФСБ Росії тодішніми злочинцями у владі. Чітко розписані програми, куди їздили, хто за це все платив", - сказав Наливайченко.

На його думку, хтось міг дезинформувати Генерального прокурора, або ж "просто ці листи зрадники, тепер уже в Генеральній прокуратурі, приховали від слідства".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-