На Fearless Guardian 2015 підготували вже близько півтисячі нацгвардійців

На Fearless Guardian 2015 підготували вже близько півтисячі нацгвардійців

Укрінформ
На сьогодні 470 військовослужбовців Нацгвардії вже пройшли підготовку в рамках  українсько-американських навчань Fearless Guardian 2015.

Про це заявив у четвер на прес-конференції в Укрінформі начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Нацгвардії Сергій Капелюшний.

"Загалом у рамках навчань мають пройти підготовку 705 військовослужбовців. На сьогодні її вже пройшли 470 нацгвардійців. Військовослужбовці, які успішно завершать курс, будуть екіпіровані за стандартами НАТО", - зазначив Капелюшний.

За його словами, навчання дуже важливі не лише у питаннях військових навичок. Представники Нацгвардії проходять курс лекцій, як відповідно до міжнародного права правильно застосовувати зброю та силу проти опонентів.  

Капелюшний зауважив, що ЗС України мають поступово перейти на стандарти НАТО і тому навчання Fearless Guardian 2015, які розраховані на півроку і завершаться 8 листопада, є дуже важливими для досягнення цієї мети. Водночас він зауважив, що "процес переходу до стандартів НАТО досить тривалий: не один і не два роки. Зокрема, Грузія переходила на ці стандарти 7 років".

До навчання залучені військовослужбовці-контрактники, які мають навички англійської мови, уточнив Капелюшний, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, за домовленостями, досягнутими Президентом України у вересні минулого року, протягом 2015 року тривають спільні українсько-американські навчання Fearless Guardian 2015, які проходять на Яворівському полігоні у Львівській області за участю військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних сил США. Процес навчання поділений на три етапи. Перші два з них тривали 55 днів з квітня по червень та з червня по серпень відповідно. Наразі триває третій етап навчань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-