Цитати: Лукашенко, Азаров, Бойко, Мамедов, Волинець...

Цитати: Лукашенко, Азаров, Бойко, Мамедов, Волинець...

Укрінформ
Лукашенко: "Нутром я з Україною, і ми обов'язково знайдемо формулу, щоб працювати разом. Ми хочемо, аби Україна була не тільки поруч, але в середині інтеграційних процесів, які відбуваються в ЄЕП

Лукашенко: "Нутром я з Україною, і ми обов'язково знайдемо формулу, щоб працювати разом. Ми хочемо, аби Україна була не тільки поруч, але в середині інтеграційних процесів, які відбуваються в ЄЕП. Україна прийняла суверенне рішення, і ми обов'язково знайдемо формулу, щоб бути разом і продовжити співпрацю. Перед нами великий шлях. Ми, члени Митного Союзу, повинні найближчим часом пройти цей шлях пошуків формули співпраці у нових умовах".

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко виступає за розробку механізмів для продовження співпраці між Україною та країнами Митного Союзу після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Азаров: "Підписанням Угоди про асоціацію з ЄС безумовно не завершиться етап співпраці з Білоруссю, з Митним Союзом, а навпаки, на нашу спільну думку, з'являться додаткові можливості та стимули для розвитку співпраці".

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Мінську на спільній прес-конференції з Прем'єр-міністром Білорусі Михайлом Мясниковичем.

Бойко: "Процитую одного з керівників російського уряду: у листопаді життя не закінчиться. Нам доведеться вибудовувати відносини з урахуванням тих реалій, які виникнуть після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Росія є для нас ринком товарним, а ми для неї - ринком послуг, передусім фінансових послуг, в Україні працюють дуже багато російських банків. Ми пов'язані, і жодним чином не стоїть питання, щоб ми згорнули ці зв'язки, в усякому разі, за нашою ініціативою".

Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко наголошує, що Україна має намір розвивати відносини з Росією і після очікуваного в листопаді підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

Мамедов: "На відміну від багатьох країн ЄС, в українській банківській системі високий відсоток вітчизняного капіталу. Це надзвичайно важливий фактор уникнення монополізації ринку іноземцями. Але для виживання в умовах прямої конкуренції "наші" будуть змушені консолідуватися, що неминуче призведе до зменшення кількості банків".

На думку виконавчого директора Незалежної асоціації банків України Сергія Мамедова, українські банки об'єднуватимуться для виживання в умовах прямої конкуренції після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Волинець: "Незалежні профспілки в Україні розвиваються. Повільно, не так швидко, як би нам хотілося. Але якби не було в Україні незалежних профспілок, то взагалі б ви ніколи не почули, що мінімальна зарплата - необгрунтована, вона занизька, і що мінімальний прожитковий рівень неправильно прораховується. Ви б не почули, що є заборгованість по заробітній платі. Було б так, як у країнах Середньої Азії, коли все добре, а насправді люди абсолютно не захищені, там рабство".

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець підкреслює, що незалежних профспілок, які реально захищають права найнятих працівників, в Україні з часом стає все більше і більше.

Керрі: "Я думаю, що важливо, аби люди у світі не співчували підозрюваним у тероризмі, а робили наголос на важливості верховенства права".

Державний секретар США Джон Керрі вважає захоплення американським спецназом у Лівії одного з лідерів "Аль-Каїди" Назіха Абдула-Хаміда аль-Рукаї законним і закликає не співчувати підозрюваним у скоєнні терактів.

Джамала: "Друзі, колеги, недруги та всі решта! Я до глибини душі здивована нескінченним обговоренням того, хто і як виконував гімн! Якщо хтось не пам'ятає, у суботу був поєдинок між боксерами, а не конкурс на кращого виконання гімну України та Росії!".

Відома українська співачка Джамала просить припинити спекуляції навколо виконання нею гімну України перед початком бою між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним.

Луческу: "Яскрава гра в атаці завжди була моєю філософією. Скрізь, де б я не працював - у Румунії, Італії, Туреччині і тут, в Україні, - мої команди забивали більше усіх м'ячів, незалежно від того, в якому чемпіонаті ми грали".

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу розповів про футбольну філософію, яку прищеплює своїм командам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-