Президенти України та Словенії ухвалили спільну декларацію

08.11.2016 14:10 481

Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Словенія Борут Пахор за підсумками проведених переговорів прийняли Спільну Декларацію про співробітництво країн.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

"У Декларації відзначається спільність позицій у безпекових питаннях. Документ засвідчує наявність перспектив для подальшого розвитку двостороннього співробітництва, зокрема в торговельно-економічній, науково-технічній та інших галузях. Сторони визначились зі співпрацею в рамках міжнародних організацій, а також вказали на перспективність налагодження співробітництва у сфері гуманітарного розмінування", - йдеться у повідомленні.

Документ також відзначає важливість дослідження подій, які є спільною історією України та Словенії в контексті 100-ї річниці Першої світової війни.

"Декларацією визначаються пріоритетні напрями двостороннього співробітництва, до яких належать, зокрема співпраця у галузі безпеки з метою подолання і попередження нових викликів і загроз; поєднання необхідних зусиль задля припинення акту агресії Росії на Донбасі та відновлення суверенітету України на території Криму; розвиток міжпарламентського, секторального та регіонального співробітництва; подальше поглиблення зв'язків України та Словенії у культурно-гуманітарній сфері", - повідомили у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-