Тимошенко каже, що українці переплачуватимуть за газ удесятеро

10.05.2016 17:44 925

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наполягає на невідкладному розгляді головами фракцій парламенту питання необгрунтованого підвищення ціни на природний газ для населення.

Про це вона заявила у вівторок на брифінгу у Верховній Раді, повідомляється на офіційному сайті Тимошенко.

«Необгрунтовано була підвищена ціна. Ми хочемо зараз ініціювати з головами фракцій, з керівництвом Верховної Ради негайний розгляд цього питання – як виходити з цієї ситуації», – заявила вона.

Лідер фракції «Батьківщина» наголосила, що парламент має зосередити свою увагу на питанні тарифів на житлово-комунальні послуги.   

«Ані на погоджувальній раді, ані на нарадах, які проводилися з головами фракцій не піднімалося і не обговорювалося питання необгрунтованого підвищення цін на газ для населення з першого квітня 2016 року. Ми вважаємо, це надзвичайна ситуація, і головам фракцій потрібно про це негайно говорити», – пояснила Тимошенко.

Вона наголосила, що вважає необгрунтованим підвищення ціни на природний газ для населення майже вдвічі та повідомила, що українцям поставили ціну мінімум в 10 разів дорожчу, ніж собівартість газу вітчизняного видобутку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-