Вишеградська четвірка надасть повну підтримку "безвізу" для України - Клімкін

04.05.2016 22:33 788

У Чехії завершилась зустріч глав МЗС "Вишеградської четвірки" та країн програми "Східного партнерства" Євросоюзу, до яких належить і Україна.

Під час зустрічі міністр закордонних справ України Павло Клімкін говорив про важливість імплементації Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС і про можливість безвізового режиму для України вже влітку цього року.

За словами Клімкіна, "Вишеградська четвірка" (Польща, Чехія, Угорщина та Словаччина" надаватиме повну підтримку лібералізації віз для Українців.

Крім того, ці чотири держави планують розробити спеціальний формат відносин із державами, котрі мають Угоди про асоціацію з ЄС.

Цьогорічна зустріч у Празі була присвячена виконанню зобов'язань, ухвалених під час саміту "Східного партнерства" у Ризі у 2015 році. Учасники обговорили нагальні потреби та очікування країн-учасниць "Східного партнерства" від реалізації цієї програми в подальшому. Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо нинішньої безпекової ситуації у Східній Європі.

Крім того, під час візиту до Праги міністр закордонних справ України провів низку двосторонніх зустрічей зі своїми закордонними колегами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-