Гройсман розповів про компроміси в питаннях прийняття бюджету

17.12.2015 04:08 1732

Верховна Рада зобов'язана у стислі терміни знайти будь-які можливі компроміси, що розгляд проекту бюджету на 2016 рік відбулося.

Про це спікер написав у своєму Facebook.

«Ми затиснуті дуже стислими термінами, оскільки бюджет і пов’язані з ним законопроекти були внесені урядом лише минулої п’ятниці. Але навіть у ці стислі терміни ми маємо знайти можливі компроміси . В першу чергу - стосовно питань соціального характеру, захисту малого і середнього бізнесу і, на мій погляд, децентралізації», - йдеться в повідомленні.

Він також підкреслив важливість подальшого впровадження децентралізації.

"Я буду твердо стояти на тому, щоб не дозволити нікому зробити крок назад у децентралізації. І я впевнений, що є можливості знайти рішення, не порушуючи баланс бюджету", - додав Гройсман, визнавши, що "чутливих питань", вимагають компромісних рішень, ще достатньо.

Як раніше повідомляло агентство, у четвер, 17 грудня відбудеться позачергове засідання Верховної Ради, на якому запланований розгляд бюджету на наступний рік.

Завтра ми розпочинаємо розгляд бюджету на 2016 рік. Ми затиснуті дуже стислими термінами, оскільки бюджет і пов'язані з ...

Posted by Volodymyr Groysman on 16 грудня 2015 р.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-