Сергій Борзов: Вінницький бізнес за програмою «Доступні кредити 5-7-9» залучив 16,8 млрд грн

Сергій Борзов: Вінницький бізнес за програмою «Доступні кредити 5-7-9» залучив 16,8 млрд грн

Укрінформ

На Вінниччині суб’єкти підприємницької діяльності за час дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9» уклали майже 5 тис. договорів на отримання пільгових запозичень на суму 16,8 млрд грн.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, передає Укрінформ.

«В рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9» уповноважені банки Вінницької області уклали 4 994 пільгових кредитних договорів із суб’єктами підприємницької діяльності на суму понад 16,8 млрд грн», - повідомили в ОВА.

За його словами, отримання пільгових кредитів забезпечило залучення в економіку регіону значних фінансових ресурсів. І наразі за сумою укладених кредитних договорів Вінницька область посідає шосте місце серед регіонів України, а питома вага у загальних обсягах укладених договорів по Україні становить 6%.

Посадовець додав, що незважаючи на реалії сьогодення, підтримка бізнесу залишається одним з пріоритетів роботи Уряду. Позаяк допомога підприємцям подолати наслідки повномасштабної війни стимулює участь бізнесу у відбудові, створює точки росту для повоєнної економіки.

Зокрема про це свідчить і зацікавленість малого і мікробізнесу можливостями, які надає ще одна державна програма - «єРобота» На Вінниччині в межах її реалізації мікрогранти на започаткування і розвиток бізнесу отримали 900 осіб.

Зокрема, найбільшу кількість грантів підприємці регіону отримали на створення або розвиток власного бізнесу, - 835 учасників програми на суму понад 199 млн. грн.

Окрім того, гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства отримали 13 учасників на суму понад 48,9 млн грн. Ще 5 учасників програми отримали 31,5 млн грн грантових коштів для створення або розвитку тепличного господарства.

Кошти на створення або розвиток переробних підприємств отримали 19 учасників програми(майже 79 млн грн).

Можливостями програми для створення або розвитку власного бізнесу скористалися і 28 осіб учасників з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей. Загалом, вони отримали мікрогранти на суму 11,7 млн грн.

Матеріал розміщено згідно пункту 3 статті 9 Закону України №270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України №2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору.

п.3 ст.9 Закону України №270/96-ВР від 03.07.1996: Інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару, який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів, користувачів) щодо цих особи чи товару та який розповсюджується за грошову чи іншу винагороду, повинен ідентифікуватися як реклама з дотриманням вимог цього Закону з використанням слова "реклама".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-