Металопрокат від «КТ-Сталь»: різновиди та технічні параметри

Металопрокат від «КТ-Сталь»: різновиди та технічні параметри

Укрінформ

Продукція з металу користується великим попитом у ремонті та будівництві. Прокатом у металургії є продукція, що виготовляється з різних видів сталі шляхом гарячої, холодної чи теплої прокатки. Кожен виробничий процес починається на прокатних верстатах, забезпечуючи формування та створення остаточної конструкції. Внутрішня структура і форма змінюються як слід, як формує асортимент.

Багато металопрокату пропонує компанія «КТ-Сталь». В асортименті на сайті https://kt-stal.com.ua/ є можливість знайти арматуру, швелери, куточки, металеві стрічки, сітки, зливки, труби та багато іншого. Різноманітність виробів дозволить знайти гідне рішення під свої завдання щодо ремонту або будівництва різних об'єктів, причому купуючи будь-яку кількість продукції з металу.

Розміри металопродукції

Кожна категорія продукції має багато відмінних параметрів та характеристик, але розмір – це ключовий параметр. Розглядаючи популярний круглий профіль, розміри поділяються на такі категорії:

  • Великий прокат. Від 80 до 250 мм;
  • Середній. Від 32 до 75 мм;
  • Дрібний. Від 10 до 30 мм.

Для різних категорій розміри відрізнятимуться.

Різновиди популярного металопрокату

На вибір представлена велика кількість продукції, але найбільший попит мають такі категорії:

  1. Балки. Застосовуються у промисловості та для будівництва різних об'єктів, зокрема мостів, опор, перекриттів та колонних металоконструкцій. В основі виробництва застосовується вуглецева або низьколегована сталь;
  2. Швелери. Металопродукція з профілем у вигляді літери П. Відмінний інструмент для будівництва та виробництва автомобілів;
  3. Арматура. Сортовий прокат, що застосовується для створення несучих конструкцій з бетоном, вироби можуть бути гладкими і ребристими;
  4. Сталеві листи. Довговічні вироби для будівництва гаражів та різних павільйонів. Товщина від 04 до 160 мм, а рулонний прокат має товщину від 12 до 12 мм;
  5. Труби. Зварні, фасонні та безшовні труби можуть мати різний переріз, а також бувають круглі, прямокутні, овальні та квадратні.

Залишається лише визначити габаритні розміри металопрокату, після чого зробити вибір та здійснити покупку.

Де придбати металопрокат?

Величезну кількість пропозицій формує компанія «КТ-Сталь», де в асортименті є все, що потрібно сучасному виробництву, будівництву та іншим сферам. Пропонуються послуги підбору прокату, різання та доставки по Україні. Якість підтверджується сертифікатами та відповідними нормами. 

Матеріал розміщено згідно з пунктом 3 статті 9 Закону України №270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України №2849-IX від 31.03.2023 та на підставі рахунку №СФ-0000136 від 26.02.2024.

п.3 ст.9 Закону України №270/96-ВР від 03.07.1996: Інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару, який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів, користувачів) щодо цих особи чи товару та який розповсюджується за грошову чи іншу винагороду, повинен ідентифікуватися як реклама з дотриманням вимог цього Закону з використанням слова "реклама".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-