«Ранкові зорі»: стартувала реєстрація на премію для вчителів з призовим фондом у 100 000 грн

«Ранкові зорі»: стартувала реєстрація на премію для вчителів з призовим фондом у 100 000 грн

Укрінформ

9 січня стартувала премія «Ранкові зорі» від видавництва «Ранок». Ця премія покликана підтримати вчителів України, які попри війну рухаються вперед, навчають і навчаються. Кожний педагог може поділитися своїм вчительським досвідом і виграти 25 000, 10 000 або 5000 грн.

Війна завдала величезної шкоди освітній системі України. Проте, незважаючи ні на що, вчителі та вчительки щодня мужньо протистоять усім викликам, навчаючи в бомбосховищах, під час повітряних тривог, у повній темряві, в умовах постійного стресу. Продовжуючи невтомно працювати, вони надають неоціненну підтримку нашій країні та роблять значний внесок у майбутнє наших дітей.

Для того щоб підтримати вчителів, видавництво «Ранок» започаткувало премію «Ранкові зорі» з призовим фондом понад 100 000 грн.

«Нині, коли країна перебуває у стані війни, а вчителі невпинно працюють кожного дня, не зважаючи на труднощі, ми просто мусимо підтримати їх та подякувати за таку позицію. Ми переконані, що премія «Ранкові зорі» стане платформою для мотивації, обміну ідеями, для професійного зростання педагогів з усієї країни», — упевнений Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок».

Кожний учитель, який працює за підручниками видавництва «Ранок», може розказати свою історію та взяти участь у таких номінаціях:

  • «Зірковий вчитель» (переможець премії) — людина, яка змогла попри все продовжити рух уперед до майбутнього окремої дитини та всієї країни;

  • «Незламний учитель» — людина, яка безпосередньо зіткнулася з наслідками війни: опинилася в окупації, втратила житло, чиї близькі стали на оборону України;

  • «Учитель-наставник» — людина, яка несе світло та знання не лише дітям, а й колегам за допомогою курсів, тренінгів, вебінарів;

  • «Інноваційний учитель» — людина, яка розробляє нові способи навчання дітей, що допомагають їм краще засвоювати матеріал;

  • «Результативний  учитель» — людина, яка мотивує дітей досягати успіху, чиї учні й учениці стають переможцями конкурсів та олімпіад.

Щоб взяти участь у премії, потрібно:

  • працювати за підручниками видавництва «Ранок»;

  • використовувати в роботі інноваційні підходи та методики;

  • ·надати інформацію про свою роботу та її результати.

Прийом заявок на участь у премії триватиме з 9 січня до 9 лютого 2024 року. Оголошення переможців премії відбудеться 1 березня 2024 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-