European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) продовжує підтримку українського виробника вантажопідіймальних кранів

European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) продовжує підтримку українського виробника вантажопідіймальних кранів

Укрінформ

У Києві відбулася зустріч Генерального Директора ТОВ «Київський завод ПТО» Олексія Севастьянова і Керівниці з Розвитку Яни Доброгорської з делегацією European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) на чолі з Президенткою банку Оділь Рено-Бассо під час її нещодавнього візиту до України.

Під час зустрічі обговорювалися питання і досвід вирішення критичних проблем, пов'язаних з веденням бізнесу в перші місяці повномасштабного вторгнення та в умовах війни, з європейськими партнерами. Також обговорили важливість підтримки, яку отримали від ЄБРР протягом 2022–2023 років і погодили плани з розширення співпраці в 2024 році.

Завдяки співпраці з ЄБРР менш як за два роки нам вдалося:

  • Часткова релокація виробництва, що підкреслила рішучість компанії у забезпеченні безпеки працівників, стабільності та надійності продукції.
  • Впровадження ефективної ERP-системи завдяки грантовому проекту локального консалтингу, що дозволило відмовитися від російських платформ і захистити конфіденційність та фінансову інформацію замовників. Детальний огляд IT-трансформації Київського Заводу ПТО за посиланням тут.
  • Посилення конкурентоспроможності та інтеграція світового експертного досвіду в галузі кранобудування завдяки участі у міжнародному консалтинговому проекті.

ТОВ «Київський завод ПТО», також отримав європейську сертифікацію ISO 9001, EN ISO 3834-2 та EN 1090, що дозволило реалізувати успішні експортні контракти в ЄС та розпочати роботу над створенням галузевої асоціації для спільного просування національних виробників на європейському ринку.

ТОВ «Київський завод ПТО» висловлює подяку ЄБРР та його донорам – Європейському Союзу, Швейцарії та Сполученим Штатам за своєчасну підтримку. Налаштовуємось на подальшу співпрацю та ефективне партнерство задля процвітання галузі українського кранобудування і зміцнення нашої позиції на міжнародному ринку.

ТОВ «Київський завод ПТО» - лідер українського кранобудування, спеціалізується на виробництві високоякісного обладнання для різних галузей промисловості.

Джерело: kzpto.com.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-