МЗС, Мінцифра, Києво-Могилянська академія і не тільки: як криптобіржа WhiteBIT підтримувала Україну у 2023 році

МЗС, Мінцифра, Києво-Могилянська академія і не тільки: як криптобіржа WhiteBIT підтримувала Україну у 2023 році

Укрінформ

Одна з найбільших європейських криптобірж WhiteBIT має українське коріння, тому з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну усіма силами допомагає рідній країні, зокрема співпрацюючи з державою в гуманітарних та освітніх проєктах, підтримуючи ЗСУ та культурну сферу.

СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВОЮ

Від початку повномасштабного вторгнення МЗС та WhiteBIT запустили кілька спільних проєктів. Зокрема, цілодобовий кол-центр та чат-бот для надання консультацій українцям по всьому світу. Також консульствам було передано сім комплектів спеціальних технічних засобів для екстреної допомоги українським громадянам за кордоном. З жовтня 2023 року, завдяки спільному проєкту Міністерства закордонних справ України, ГО «Громадський рух "Соціальна єдність" та криптовалютної біржі WhiteBIT, нечуючі українці мають можливість отримати безоплатні консультації жестовою мовою в більш ніж 50 консульствах та посольствах України у країнах Європи.

З квітня 2022 року криптопроцесингова платформа Whitepay (компанія, що входить в екосистему WhiteBIT) стала офіційним партнером UNITED24 — ініціативи Президента України Володимира Зеленського зі збору коштів на військову та гуманітарну підтримку України. Загалом через рішення від Whitepay зроблено донатів на суму 500 тис USDT за 2023 рік для десятків благодійних фондів, організацій та ініціатив, зокрема: Таблеточки, Дім Рональда Макдональда в Україні, Птахи Мадяра, Rescue Now, Front-U і т.д

У серпні 2023 компанія взяла участь у зборі коштів для операції «Єдність‎» від UNITED24, «‎Повернись живим» та monobank, який вдалося закрити за три доби разом із внеском від WhiteBIT у 5 мільйонів гривень. До ініціативи приєдналися численні українські бізнеси, які разом з простими українцями зібрали 235 млн гривень. На ці гроші Фонд «‎Повернись живим» закупив 10 000 FPV-дронів для українських військових.

ДОПОМОГА ЗСУ ТА ГУМАНІТАРНІ ПРОЄКТИ

У червні 2023 року в перші дні після катастрофи на Каховській ГЕС WhiteBIT переказала   1 000 000 гривень фонду rescue.now для допомоги постраждалим українцям у Херсонській області. Окрім цього компанія виділила понад 500 000 гривень, на які закупила та доставила понад 4 000 продуктових наборів для жителів Херсону. Ще згодом біржа здійснила внесок у розмірі 10 000 000 гривень для підтримки рятувальних служб, що проводять роботи у регіоні. Переказ здійснили через фандрейзингову платформу UNITED24.

У грудні 2023 року на благодійному аукціоні Forbes Володимир Носов придбав за 400 тисяч доларів барабанну установку гурту "Бумбокс". Гроші підуть на придбання FPV-дронів для ЗСУ.

ОСВІТА

У межах спільного з Мінцифри безкоштовного освітнього проєкту «Криптограмотність та блокчейн» на порталі Дія.Освіта навчання пройшли понад 18 тисяч українців. У 2023 році в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» стартувала магістерська сертифікатна програма «Блокчейн-технології» за підтримки WhiteBIT. Крім того, компанія долучилася до реконструкції та технічного облаштування одного з навчальних корпусів НаУКМА — Братських келій, — де розміщується факультет інформатики.        

КУЛЬТУРА               

Компанія WhiteBIT є партнером проєкту «Модуль тимчасовості» (простір про боротьбу України за свободу й культуру розроблений командою don’t Take Fake, що зібрав митців з усього світу), 100% з продажу квитків і робіт йдуть на відбудову артінституцій, пам’яток та музеїв України, які постраждали під час війни. Цей проєкт також підтримують Офіс Президента України та USAID.

А у листопаді 2023 року WhiteBIT разом з don’t Take Fake  представили перформенс «Примарна поезія» від іспанського художника Пабло Вальбуени.

WhiteBIT залишається прикладом, як бізнес може активно доєднуватися до благодійності, стоячи на передовій у підтримці України в усіх сферах життя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-