ДП “МПІУ” оголошує конкурс

ДП “МПІУ” оголошує конкурс

Укрінформ

Предметом конкурсу є виробництво (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів для міжнародних редакцій ДП "МПІУ" (англійська, іспанська, арабська).

Під час протистояння України збройній та інформаційною агресії з боку Російської Федерації є нагальна потреба у зміцненні інформаційного простору України та задоволенні інформаційних потреб іноземної аудиторії. У нових реаліях повномасштабної війни та героїчного спротиву українців, мільйонів переселенців, надзвичайної міжнародної підтримки, ДП "МПІУ" продовжує свою місію, що полягає у консолідації української та світової спільноти довкола "українського порядку денного", знайомства світу з феноменами української багатонаціональної ідентичності, хоробрості, згуртованості й патріотизму.

З метою реалізації інформаційної політики держави, посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту національного інформаційного простору, сприяння задоволенню культурних потреб аудиторії відповідно до Положення "Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на Державному підприємстві "МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ", затвердженого Наказом ДП "МПІУ" від 03 травня 2023 року №52 та Статуту ДП "МПІУ" оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів для виробництва (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів.  

Метою проведення відбору є визначення переможців мистецького конкурсу, з якими будуть укладені угоди на виробництво (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів, які будуть просувати українські наративи, комунікувати Україну світу не лише в подіях війни чи протиставленні Росії, а її самобутність, її європейську цивілізаційну приналежність, точки її унікальності, а також руйнувати російські міфи і російську пропаганду по всьому світу.

Предметом конкурсу є виробництво (створення) аудіовізуальних творів – циклу різножанрових інформаційних відеоматеріалів для міжнародних редакцій ДП "МПІУ" (англійська, іспанська, арабська). Відеоконтент для англійської редакції повинен висвітлювати співпрацю та партнерство країн східної Європи, взаємодію в культурній, соціальній, політичній, економічній сферах, питання розвитку технологій, медіа, науки, участь України в міжнародних проєктах, висвітлення євроінтеграційних кроків України тощо. Відеоконтент для іспанської редакції повинен бути спрямований на ознайомлення мешканців іспаномовних країн, здебільшого Південної та Латинської Америки, з інформацією про Україну, донесення якої має на меті  спростування наративів російської пропаганди. Відеоконтент для арабської редакції повинен бути спрямований на ознайомлення мешканців Близького Сходу та Північної Африки  з інформацією про Україну, донесення якої має на меті  спростування наративів російської пропаганди.

Участь у конкурсі можуть прийняти юридичні особи будь-якої форми власності, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб таких юридичних осіб немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь, а також фізичні особи – підприємці зареєстровані на території України, які не є громадянами Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах)  03.11.2023 року до 16:30 (включно).

Більш детально про умови та предмет конкурсу за посиланням:

https://kanaldim.tv/dp-mpiu-ogoloshuye-konkurs-6/

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-