На Вінниччині відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

На Вінниччині відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

Укрінформ

На Вінниччині 24 жовтня відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Учасники обговорили питання системи медичної реабілітації, освіти та економіки, перебігу опалювального сезону, а також цифрової трансформації та розвитку ЦНАПів у регіоні.

Про це повідомляє Вінницька ОВА, передає Укрінформ.

Сьогодні за участі начальника ОВА Сергія Борзова відбулось розширене засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Разом із заступником керівника Офісу Президента України Олексієм Кулебою, народними депутатами України Іриною Борзовою та Анатолієм Драбовським, представниками уряду та очільниками громад Вінниччини, головою обласної ради Вячеславом Соколовим та вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим обговорили актуальні виклики та проблемні питання, які виникають в області на місцях.

Звертаючись до присутніх, заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба підкреслив: «Нам необхідно думати про те, яким чином вирішувати не тільки нагальні проблеми, а й що ми можемо зробити для того, щоб наша перемога настала якомога швидше. Дякую обласній військовій адміністрації, представникам органів місцевого самоврядування за роботу. Кожен важливий на своєму місці. Думайте щодня, що ми зробили за сьогодні для фронту, для наших військових. Фронту потрібен міцний тил. А міцний тил - це ви».

У свою чергу, Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив, що повномасштабне вторгнення поставило нові виклики.

«Велика кількість ВПО, релокований бізнес, підтримка родин військовослужбовців, поранених та загиблих, освітній процес в умовах війни… Всі ці питання вимагають особливого підходу та комплексного вирішення на державному рівні», - зазначив очільник області.

Під час засідання народна депутатка України Ірина Борзова наголосила, що Україна переживає найважчі часи, тож для подолання труднощів необхідно відкрито комунікувати та працювати разом.

«Важливо чути проблеми всіх 63-х громад Вінниччини, спілкуватися наживо, співпрацювати та у єдності вирішувати питання. На жаль, під час війни немає простих рішень, тому що через повномасштабне вторгнення, ракетні обстріли, важкі бої на фронті ми маємо дійсно багато викликів. Боротися з ворогом потрібно разом. Єдність – це перший, другий, третій і останній крок для перемоги України», - зауважила Ірина Борзова.

Серед пріоритетних напрямів, які обговорили під час засідання Конгресу,- розвиток системи реабілітації.  

У системі охорони здоров’я Вінниччини працює 14 закладів стаціонарної реабілітації. Створено 50 мультидисциплінарних команд. Підготовлено 46 асистентів дитини. Надають послуги 19 помічників ветеранів. Однак, ще є питання щодо необхідності включення пунктів прокату допоміжних засобів реабілітації в структуру кабінетів асистивних технологій реабілітації у кластерних лікарнях. Це має вирішитись через внесення змін у постанову КМУ.

Також під час обговорення зосередилися на питаннях економічного розвитку, освіти та підготовки регіону до зими.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-