В Україні запустили безоплатну платформу Inheart для збереження вічної пам'яті про померлих близьких у цифровому вигляді

В Україні запустили безоплатну платформу Inheart для збереження вічної пам'яті про померлих близьких у цифровому вигляді

Укрінформ

В Україні з’явилась безоплатна платформа Inheart (з англ. — “у серці”), яка дозволяє зберігати спогади про померлих близьких.

Ця платформа стає місцем, де альбомні фотографії, відеозаписи, листи та інші особисті спогади про померлого об'єднуються на одній сторінці.

Платформа Inheart доступна за посиланням: https://www.inheart.memorial

Переваги платформи:

• Безпека даних. Інформація про померлого зберігатиметься на кількох серверах в різних країнах, що збільшує надійність архівації даних.
• Геолокація поховання. Розробники сервісу подбали про те, щоб була можливість передавати геолокацію поховання максимально точно. Таким чином користувач платформи зможе поділитися з родичами чи друзями координатами розташування пам’ятника, щоб вони легко знайти його.
Як скористатися платформою?

Необхідно створити сторінку пам’яті та заповнити її базовою інформацією. Після цього слід поділитися посиланням на даний профіль із друзями померлої людини, щоб вони, за бажанням, написали теплі слова чи додали спільні фото або відео, яких немає у родини покійного чи покійної.

Разом зі створенням сторінки користувач отримує від розробників сервісу QR-код, який можна розмістити на могилі, щоб легко та швидко згадати цікаві миті з прожитих днів померлого.

Які плани з розвитку платформи?

Наразі йде розробка окремого модулю для збереження пам'яті про загиблих українських захисників у повномасштабній війні з росією.

“Коли з життя пішла близька мені людина, всі ритуальні процеси лягли на мене. Багато аспектів у цій сфері здалися мені застарілими, нелогічними. Частину з них можна і варто було б діджиталізувати. Наприклад, пам'ять про померлого. Ось так і народилася ідея проєкту. Відтепер кожна людина зможе зберегти спогади про своїх близьких у єдиному безпечному та зручному місці”, — коментує Олександр Сидоров, засновник платформи Inheart.

Контакти для уточнень

Олександр Сидоров

засновник платформи Inheart

sydorov.alex.ua@gmail.com

linkedin.com/in/alexandr-sydorov

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-