Фундація Суспільність та Souspilnist Academy запрошують журналістів з усіх регіонів України на “Школу воєнного сторітелінгу”

Фундація Суспільність та Souspilnist Academy запрошують журналістів з усіх регіонів України на “Школу воєнного сторітелінгу”

Укрінформ

Школа воєнного сторітелінгу – це триденний журналістський інтенсив в Києві, де журналісти отримують практичні інструменти для роботи з історіями від запрошених тренерів та гостей, а також обмінюються досвідом між собою. 

Ми запрошуємо тих, хто разом з нами хоче прокачати свої навички сторітелінгу, працює з історіями і хоче робити це краще.

Під час інтенсиву учасники та учасниці школи навчаються:

  • Як розповідати історії і працювати з чутливими темами
  • Як брати інтерв’ю і працювати з героями
  • Як проводити оперативний фактчекінг
  • Як подавати історії на різних платформах
  • Як максимально безпечно працювати в умовах війни

Коли: 17-19 листопада

Де: місто Київ

Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах. 

Для участі потрібно заповнити форму до 23:59  29 жовтня 2023 року та надіслати мотиваційний лист, CV та приклад власного журналістського матеріалу на пошту souspilnistfoundation@gmail.com.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність покриє витрати на проїзд та забезпечить учасників проживанням і харчуванням в Києві під час участі у Школі.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097 587 82 11 – Ліда, 067 444 56 80 – Олена або souspilnistfoundation@gmail.com.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-