Новий дослідницький центр AICPA/CIMA оголошує конкурс пропозицій у Центральній та Східній Європі

Новий дослідницький центр AICPA/CIMA оголошує конкурс пропозицій у Центральній та Східній Європі

Укрінформ

Найбільша у світі організація професійних бухгалтерів запрошує досвідчених фахівців і дослідників, які починають кар’єру, щоб інформувати про майбутнє професії

5 вересня 2023 р., Лондон  – AICPA та CIMA, разом як Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів, оголосили сьогодні про початок конкурсу пропозицій щодо досліджень для свого нового дослідницького центру в Центральній та Східній Європі (AICPA/CIMA CEE).

Заснований для підтримки інноваційних досліджень у Центральній та Східній Європі, Дослідницький центр AICPA/CIMA CEE співпрацює з університетами, державним сектором і ключовими галузевими фахівцями в регіоні для провадження передових досліджень, просування передового досвіду та стимулювання інновацій в управлінському обліку для задоволення потреб бізнесу. Дослідницький центр AICPA/CIMA CEE є останнім доповненням для підтримки глобальних досліджень управлінського обліку через їхні регіональні дослідницькі центри по всьому світу, зокрема в Австралії та Новій Зеландії, Південно-Східній Азії та Південній Африці.

У своєму першому конкурсі пропозицій Дослідницький центр AICPA/CIMA CEE шукає дослідницькі проекти, що стосуються сучасних проблем управлінського обліку та практики контролю в Центральній та Східній Європі, включаючи такі сфери, як результативність бізнесу, звітність про сталий розвиток та навички. Дослідницькі гранти доступні як досвідченим дослідникам, так і дослідникам, які починають кар’єру, з установ у всьому регіоні, включаючи Боснію та Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Чеську Республіку, Естонію, Грецію, Угорщину, Латвію, Литву, Македонію, Чорногорію, Польщу, Республіку Молдова, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія та Україна.

Кінцевий термін подачі заявок – 23:59 GMT 24 листопада 2023 року.

Доктор Ієн Селбі, віце-президент відділу глобальних досліджень і розвитку управлінського обліку AICPA/CIMA, разом як Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів, сказав:

«Завдяки новому дослідницькому центру AICPA/CIMA ми зможемо створити нові можливості для досліджень управлінського обліку в Центральній та Східній Європі, одночасно демонструючи навички дослідників у регіоні, покращуючи профіль нашої професії серед державних і приватних організацій, а також прокласти шлях для покращення ефективності бізнесу. Створюючи, оприлюднюючи та поширюючи свіжі ідеї та аналіз передового досвіду, ми забезпечуємо постійну актуальність і успіх фінансової професії в діловому світі, що постійно розвивається».

AICPA & CIMA підтримуватимуть заявників у рамках конкурсу пропозицій через свою дослідницьку групу CEE. Комісія, до складу якої входять 10 представників академічного та ділового світу, допомагатиме дослідникам у визначенні обсягу їхніх дослідницьких пропозицій, надаючи місцеву інформацію про ключові тенденції та підтримуватиме їх у процесі рецензування.

Членами панелі є:

  • Голова: Алекс Брюгген, керівник відділу бухгалтерського обліку і управління інформацією та професор управлінського обліку, Школа бізнесу та економіки Маастрихтського університету
  • Каталін Албу, професор, Бухарестський університет економічних досліджень
  • Мартін Арц, професор управлінського обліку та контролю, Університет Мюнстера
  • Йоанна Красодомська, Ph.D., доцент, Краківський економічний університет
  • Ремігіуш Напєчек, доцент Познанського університету економіки та бізнесу
  • Бартек Островскі, заступник керівника відділу стратегії ціноутворення та аналізу клієнтів, Global Wealth Management APAC, UBS Group
  • Утц Шеффер, директор Інституту управлінського обліку та контролю, професор управлінського обліку та контролю WHU – Школа менеджменту Отто Байсхайма
  • Марія Шигун, професор кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу Київського національного економічного університету
  • Олександр Сольскі, керівник інтегрованих операцій (iOPs) у Східній Європі та керівник глобального проекту торгових умов iOPs, Unilever
  • Данута Восік, директор з корпоративних фінансів у Центральній Європі, Procter & Gamble

Алекс Брюгген, голова групи дослідницького центру AICPA & CIMA CEE, сказав:

«Фахівці з фінансів відіграють ключову роль у тому, щоб підвищити конкурентоспроможність компаній у складних бізнес-середовищах. Щоб якнайкраще працювати та допомагати своїм організаціям процвітати, спеціалісти з фінансів у Центральній та Східній Європі потребують розуміння унікальних економічних і соціальних умов регіону, а також доступу до фактів, показників і даних для прийняття стратегічних бізнес-рішень, які відповідають цілям їхньої організації.

Керуючи своєчасними та актуальними дослідженнями управлінського обліку, дослідницький центр AICPA & CIMA CEE та його комісія прагнуть покращити підтримку фінансових спеціалістів та їхні організації в регіоні. Ми з нетерпінням чекаємо пропозицій від дослідників з усього регіону в найближчі місяці».

Для отримання додаткової інформації про конкурс пропозицій AICPA & CIMA CEE Research Center 2023 відвідайте: https://www.aicpa-cima.com/resources/download/central-and-eastern-europe-research-centre-2023-call-for-proposals.

Контакти для ЗМІ:

Мартина Макєль, старший спеціаліст з маркетингу та комунікації, AICPA/CIMA

Електронна пошта: Martyna.Makiel@aicpa-cima.com Телефон: +48 662 800 455

Наталія Вовчук, голова представництва в Південно-Східній Європі, AICPA/CIMA

Електронна пошта: nataliia.vovchuk@aicpa-cima.com Телефон: +38 067 808 55 77

Про AICPA & CIMA разом як Асоціацію міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів

AICPA® & CIMA®, разом як Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (Асоціація), просувають глобальну бухгалтерську та фінансову професію завдяки нашій роботі від імені 698 000 членів, кандидатів і залучених професіоналів у 188 країнах. Разом ми є світовим лідером у сфері публічного та управлінського обліку завдяки пропаганді, підтримці ліцензії CPA, призначення CGMA та спеціалізованих повноважень, професійного розвитку та інтелектуального лідерства. Ми зміцнюємо довіру, надаючи нашим членам і залученим професіоналам знання та можливості бути лідерами в розширенні процвітання для більш інклюзивного, стійкого та стійкого майбутнього.

Американський інститут CPA® (AICPA), найбільша у світі асоціація членів, що представляє професію CPA, встановлює етичні стандарти для своїх членів і стандарти аудиту США для приватних компаній, некомерційних організацій, а також федеральних, державних і місцевих органів влади. Він також розробляє та оцінює Єдиний іспит CPA та формує канал майбутніх талантів для професії державного бухгалтера.

Присяжний інститут управлінських бухгалтерів® (CIMA) є провідною та найбільшою професійною організацією управлінських бухгалтерів у світі. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями та спонсорує провідні дослідження, постійно оновлюючи свої вимоги до професійної кваліфікації та професійного досвіду, щоб гарантувати, що роботодавець залишатиметься вибором під час найму фінансово підготовлених бізнес-лідерів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-