Як безкоштовно покращити англійську за 11 хвилин на день

Як безкоштовно покращити англійську за 11 хвилин на день

Укрінформ

У сучасному світі володіння англійською мовою є необхідною навичкою, що впливає і на якість життя, і на рівень добробуту. Щоденна практика є ключем до успіху, а мотивація - гарантією результату. 

Але що робити, якщо часу чи мотивації не вистачає? 

Тоді вам знадобиться невеличка підтримка. Для початку, потрібно сформувати звичку займатись потрошку, але кожного дня. Тут у нагоді стане безкоштовний всеукраїнський онлайн-марафон з вивчення англійської #DailyEnglish від Englishdom. Рівень володіння мовою учасників не має значення, тут знайдуться цікаві завдання для будь-якого рівня. 

Марафон #DailyEnglish - це щоденні завдання у форматі веселої гри, розроблені методистами Englishdom. Він допоможе учасникам набути звичку регулярно займатися англійською, покращити словниковий запас, вимову та сприйняття мови на слух.

Марафон складається з трьох етапів (Vocabularly, Pronunciation, Listening), тривалістю 10 днів кожен.

Долучитись до марафону просто - потрібно лише мати Telegram на будь-якому девайсі та присвячувати 11 хвилин на день вивченню мови. Більше інформації за посиланням: https://promo.englishdom.com/marathon 

Сумлінних учасників чекають бонуси та приємні сюрпризи від Englishdom.

Скористайтесь унікальною можливістю підтягнути англійську і сформувати звичку щодня робити маленький крок до здійснення мрії. Інвестуйте кілька хвилин на день у вивчення мови, і результат не змусить себе довго чекати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-