Телеканал FREEДОМ готує спецефір до річниці визволення півночі України

Телеканал FREEДОМ готує спецефір до річниці визволення півночі України

Укрінформ

31 березня в ефірі каналу FREEДОМ, який входить до складу державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», відбудеться спецмарафон «Битва за північ України» до річниці звільнення української півночі від російських окупантів. Ведучі каналу працюватимуть наживо відразу в кількох містах, які стали символами українського народного спротиву та незламності і показали всьому світу, що Україна боротиметься за своїх людей, свою свободу і свою землю.

Рік тому українські війська разом з силами територіальної оборони та народного спротиву звільнили понад 1000 міст, містечок і сіл півночі України. Кожне з них – символ героїзму українців і свідок злочинів російських окупантів. Визволення півночі України остаточно зламало плани ворога захопити Київ, показало світу, що українці об’єднані у своїй боротьбі, вміють воювати і перемагати. Ганебний відступ росіян зруйнував міф про «другу армію світу», яким російська пропаганда роками годувала світ. Жахи Бучі, звірства росіян в інших окупованих містах і селах, геноцид українців не просто приголомшили всіх цивілізованих людей, вони показали світові справжнє обличчя Росії – держави-терориста.

В ефірі 31 березня, у річницю звільнення Бучі, канал українського державного іномовлення FREEДОМ нагадає російськомовним глядачам по всьому світу, що злочини, які чинить Росія в Україні, - це злочини проти людяності і вони не мають терміну давності. Разом з учасниками тих подій ми пригадаємо, як сила українського духу, а не «жест доброї волі» росіян, зруйнувала плани «російського бліцкригу», і покажемо, як українці, за підтримки світу, відбудовуються міста й села, понівечені окупантами. У спецмарафоні каналу FREEДОМ прозвучать історії народних героїв, волонтерів, воїнів.

“Для іноземної аудиторії важливо постійно нагадувати про оголеність нерву, який ми спостерігаємо повсюдно. Але життя триває і емоційні імпульси минулого допомагають нам переживати сум'яття, вольовий початок у українців дуже дієвий - це відчувається через відновлення, громадянський оптимізм, віру громадян у перемогу. Причому ця віра не кожного або кожної окрема, а колективна, яка надає імпульс до звільнення нових територій нашим бійцям на передовій», - говорить Олексій Мацука, шефредактор державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якого входить телеканал FREEДОМ.

У рамках спецмарафону “Битва за північ України” ведучі каналу FREEДОМ проведуть прямі ефіри відразу з кількох міст. Денис Похила працюватиме в Гостомелі, аеропорт якого ворог вважав воротами до Києва, але він витримав натиск і бліцкриг провалився. Ксенія Смірнова з Бучі говоритиме світові правду про воєнні злочини та відновлення з руїн. Анна Нитченко розкаже, чим за рік після облоги живе Чернігів, який став надійним північним форпостом України. У київській студії каналу FREEДОМ працюватимуть Лейла Мамедова та Олег Борисов.

У телемарафоні також візьмуть участь українські військові, які звільняли Київщину, Чернігівщину та Сумщину, представники української влади, глави місцевих та обласних адміністрацій, представники Офісу Генерального прокурора України, депутати Європарламенту, військові експерти.

Спецмарафон каналу FREEДОМ “Битва за північ України” стартує 31 березня о 10:00.

FREEДОМ – канал українського державного іномовлення, орієнтований на російськомовних глядачів за межами України. FREEДОМ - ефективний інструмент руйнації російської пропаганди та джерело правдивої інформації про Україну для російськомовних глядачів за кордоном. За межами України FREEДОМ доступний через супутник, у кабельних, DTH, IPTV мережах та на отт-платформах. Також FREEДОМ можна дивитись по всьому світу на діджитал майданчиках ДП "МПІУ" та українських медіагруп-партнерів каналу - 1+1 media, Starlight Media, Inter Media Group.

Діджитал-майданчики, що транслюють FREEДОМ:

YouTube FREEДОМ Сайт FREEДОМ Агрегатор FREEДОМ Facebook TikTok Telegram

YouTube УНІАН YouTube Гроші YouTube ТСН YouTube 1+1

YouTube ICTV YouTube ІНТЕР

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-