Акція від Opti Taxi та Muscreator – тематичні плейлисти з яскравими виконавцями

Акція від Opti Taxi та Muscreator – тематичні плейлисти з яскравими виконавцями

Укрінформ

Оригінальні події та акції продовжують бути актуальними для українського суспільства. Багато хто втомився від війни, а деякі просто хочуть відволіктися від суєти і сприйняти інформацію по-новому. Цим новим може стати оригінальна музика українських виконавців. Є багато зірок вітчизняної естради, але поступово на заміну їм приходять нові молоді артисти. Деякі з них стали відомими за піснями про війну.

Компанія Opti Taxi та платформа Muscreator запускають свою унікальну акцію для підтримки таких артистів та створення комфортних умов пересування в автомобілях. Підготовлені тематичні плейлисти, куди додані пісні про кохання та відповідні переживання. Тепер сідаючи у таксі, кожен може почути те, що відповідає настроям, а не те, чого хоче водій. Поїздки будуть приємними ще й тому що надаються знижки до 30% в залежності від умов проведення конкретної акції.

Оригінальність та особливості плейлистів

«Кохай ніби вперше» та «Не ТВІЙ match» – дві назви плейлистів, які відрізняються наявністю оригінальних пісень про кохання, переживання та емоції. Кожен виконавець має право подати заявку на участь у даному плейлисті, що дозволяє новачкам показати свою творчість, унікальні вміння та нові треки. Основний акцент робиться на дотримання тематичності та оригінальності тексту.

Пісні звучатимуть не лише в Україні, а й далеко за її межами. Це чудовий старт для естрадної кар'єри. Після подання заявки вона розглядається спеціальною комісією, щоб потім ухвалити рішення щодо включення треку до плейлисту.

Постійне оновлення дозволяє знову та знову слухати плейлист та чути нові пісні. Якщо активувати кохай ніби вперше, то там переважно будуть любовні треки. Вони ідеально підійдуть для прослуховування на якихось святах на кшталт День Святого Валентина.

Плюси служби таксі Opti Taxi

Один із організаторів акції – компанія Opti Taxi, яка пропонує своїм клієнтам комфортні поїздки у супроводі пісень із зазначеного вище плейлиста. Набір переваг компанії вражає:

  • швидка подача авто;
  • моментальний розрахунок вартості подорожі;
  • декілька тарифних планів;
  • великий набір послуг;
  • доступні ціни;
  • робота по всій Україні.

Реєстрація та участь у різних акціях є додатковим великим плюсом, адже є можливість отримувати вигідні знижки, а також насолоджуватися набором різноманітних послуг як доповнення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-