Естонський провайдер STV розпочав трансляцію FREEДOM

Естонський провайдер STV розпочав трансляцію FREEДOM

Укрінформ

Канал українського іномовлення FREEДOM збільшив свою присутність у кабельних мережах Естонії. Відтепер новини з України доступні абонентам однієї з найбільших телекомунікаційних компаній Естонії — AS STV.

У зоні покриття AS STV, яка заснована ще 1991 року, — понад сто тисяч абонентів по всій країні.

Телеканал FREEДOM транслюється у тематичному пакеті "Новинні канали" DIGI TV (цифрове телебачення).

Також телеканал іномовлення України доступний абонентам інших естонських провайдерів програмної послуги: AS Telset та GO3 (у минулому Apollo TV).

Нагадуємо, що Естонія з перших днів повномасштабної війни в Україні активно бореться із засиллям російської пропаганди в країні.

Зокрема, ще з 25 лютого набула чинності заборона на ретрансляцію п'яти російських телевізійних каналів: "РТР Планета", "НТВ Мир", "НТВ Мир Балтия", "Россия 24" та TV Centre International, а також одного білоруського — "Беларусь 24". Відповідне рішення ухвалив естонський Департамент захисту прав споживачів та технічного нагляду. А 8 грудня Естонія — слідом за Латвією та Литвою — припинила мовлення російського телеканалу "Дождь".

Команда державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (правовласник телеканалу FREEДОМ) щодня працює, аби зруйнувати вщент "імперію брехні", яку росія роками будувала по всьому світу.

З переліком країн покриття телевізійного сигналу FREEДОМ можна ознайомитися за посиланням: https://uatv.ua/uk/vsi-eksperty/.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-